FlashScore

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 83.7 MB
  • Version 2.17.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Livesport
FlashScore mobil uygulaması IOS mobil cihazınızda kullanabileceğiniz spor alanı ile ilgili mobil uygulamasıdır.

FlashScore mobil uygulaması sayesinde spor dünyası avuçlarınızın içerisine geliyor. Dünya çapında 30 adet spor dalı ile ilgili skor sonuçlarını sizlere sunuyor. Bunun yanı sıra 5000'den fazla ligin canlı skorlarını, istatistiksel verilerini ve güncel puan durumlarını kullanıcıları ile buluşturan FlashScore  mobil uygulamasını IOS işletim sistemine sahip akıllı cihazınıza indirerek kullanamaya başlayabilirsiniz.

Spor seven arkadaşlarımız için oldukça başarılı içerikler sunan FlashScore  mobil uygulamasında zamanınız boşa geçmez. Çünkü sadece favori maçlarınızı, takımlarınızı ve lig ve kupalarınızı takip etme imkanını elde edebilirsiniz. İlgilendiğiniz takımın maç sonuçları, kadro bilgileri, kırmızı kartlar vb. bilgilerine anında mobil cihazınızdan ulaşabilirsiniz.

 Sadece maçlarınızı seçin ve mobil cihazınızdan en son gelişmeleri takip edin ve gündemden uzak kalmayın. Uygulamayı sadece telefondan değilde bilgisayarınız ve tabletinizden de kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulama içerisinde kendinize bir hesap açmanız yeterli olur. Bilgilerinizi diğer cihazlara da senkronize edebilir ve her yerden ulaşabilirsiniz. Uygulamanın canlı anlatım özelliği hizmeti ile maçı saniye saniye takip edin ve hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.

FlashScore indir
DİĞER SÜRÜMLER